0 (216) 567 03 30

Sosyal Medyada Biz}

Sarıköy Boyacıköy Kombi Servisi

Sarıköy Boyacıköy Kombi Servisi

Çok hızlı şekilde gelen kışın belirtileri kış hazırlıkları yapanları harekete geçirdi. Ancak kış hazırlığı yaparken kombilerinizi es geçmemeniz gerekiyor. Kışın ortada kalmamak için kombilerinizin arızası varsa giderilmeli ve bakımı gerçekleşmelidir. Bakımsız kalan kombilerin daha az ısıttığını, ancak haddinden fazla yaktığı bir gerçektir. Az ısıttığı için sürekli kombinin ayarını yükseltme ihtiyacı hissedeceğiniz bir kaçınılmazdır. Artık bu durumlardan şikayet etmek yerine devamlı servis ekibimizle irtibatta olmanız gerektiğini unutmayın. İstanbul’da daimi bir hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti içerisinde çalışıyoruz. Hayatınızdaki araçlarınızın önemini artırmalı ve onların bakımsız kalmasına izin vermemelisiniz. Sarıköy Boyacıköy kombi servisimiz her fırsatta size bilgi vermeye ve bilgi sunmaya hazırdır. Bunun için kışa giriş yaparken firmamızdan güvenli şekilde  destek almanız gerekiyor.

sarikoy-boyacikoy-kombi-servisi

Sarıköy Boyacıköy kombi servisimiz parça değişimi, monte, demonte, yenileme, model tanıtımı, boru değişimi, bakımı gibi oldukça kapsamlı hizmet sunuyor. Kışın sıcacık bir zaman geçirmek istiyorsanız mutlaka kombinizin bakımını sağlayın. En azından servisimize göstererek olabilecek sorunların ve sıkıntıların önüne geçmiş olursunuz.

Sarıköy Boyacıköy kombi servisi hakkında kapsamlı ve geniş bilgi edinmek için online iletişim hizmetimizi arayın. 7/24 süresince eksiksiz ve kusursuz bir  hizmetle karşı karşıya kalacaksınız. Durum böyle olunca müşterilerimiz bizi sürekli aramakta ve rahatlıkla bilgi almaktadır. Hayatınızı bu derece etkileyen bir aracın servis ekibi ile daima irtibat halinde olmanız gerekiyor.

Bize ulaşmak için;

Tel No: 0 (216) 567 03 30

E-Posta: bilgi@klimaservisiara.com

28 Eylül 2016
411 kez görüntülendi