0 (216) 567 03 30

Sosyal Medyada Biz}

Süreyyapaşa Maltepe Klima Servisi

Süreyyapaşa Maltepe Klima Servisi

Sıcak havalar çalışma şartlarını çok olumsuz etkilediğini herkes gördü ve yaşadı. Buna çözüm olan klimalar her sezonda yenileniyor. Daha güçlü, daha kaliteli modeller ortaya çıkartıyor. Genellikle nem oranı yüksek, sıcak bölgelerde tercih ediliyor. Buralar yazın çok sıcak olduğu gibi kışında serin olmuyor. Yani aşırı yoğun bir kış geçirmiyorlar. Bunun için ısınmak amacıyla kombi tercih etmek pek mantıklı gelmiyor. Klimalar bu anlamda oldukça önemli bir araçtır. Kışın sıcak ayarı ile tercih edilen klimaların sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bütün yıl boyunca kullandığınız klimaların iki kez bakımı ve onarımı şarttır. Daima kullanıldıkça içerisine tozları hapseder. Durum böyle olduğu vakit verimi düşer ve kullanımı amacını aşar. Yani boşa çalıştırmış olursunuz. Süreyyapaşa Maltepe kima servisimiz böyle bir durumda devreye girmekte ve hizmet vermektedir.sureyyapasa-maltepe-klima-servisi

7/24 boyunca online hizmet merkezimiz isteklerinizi gerçekleştirmeye hazırdır. Süreyyapaşa Maltepe klima servisimiz tüm müşterilerin kusursuz, eksiksiz bir şekilde hizmet vermenin yollarını aramakta ve anında çözüm ulaştırmaktadır. Bulunduğunuz şehirde bayiliğimizi arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz. Gerek bakım, gerek parça değişimi için aramanız yeterlidir.

Süreyyapaşa Maltepe klima servisi sayesinde yenilenmiş bir modele sahip olacaksınız. Klima değişim için ya da bilgi sahibi olmak amacıyla bizi aramanız yeterlidir. Hayatınızdaki kullandığınız araçların bakımını asla ihmal etmeyin. Eğer bunun nedenini daha detaylı merak ediyorsanız firmamızı aramalı ve gerekli detaylı bilgileri almalısınız.

Bize ulaşmak için;

Tel No: 0 (216) 567 03 30

E-Posta: bilgi@klimaservisiara.com

 

27 Eylül 2016
360 kez görüntülendi