0 (216) 567 03 30

Sosyal Medyada Biz}

Yakacık Kartal Kombi Servisi

Yakacık Kartal Kombi Servisi

Kışın sert günlerinde zorda kalmamak için kışa iyi bir giriş yapmanız en güzelidir. Soğuk havaların etkisinden kurtulmak, rahat bir kış geçirmek için kombilerinize de bakım yaptırmalısınız. Kombi bakımı, onarımı, parça değişimi, montelemesi, demonteleme işlemi gibi ihtiyaçlarınızda servisimize ulaşın. Mutlaka hayatınızı kolaylaştıracak imkanlarımız var. İstanbul Yakacık Kartal kombi servisi olarak 7/24 süresince online hizmet anlayışımız bulunuyor. İletişime geçtiğiniz vakit hizmet ekibimiz sorununuzu çözmeye çalışacak ve gerekirse en hızlı şekilde adresinize gelerek kombinizi elden geçirecek. Kombi bakımı senede en az bir kez olması gerekiyor. Böylece kombileriniz daha verimli çalışır ve kışa daha iyi hazırlık yapmış olursunuz. Eğer kombinizi değiştirecek ve yeni modeller hakkında bilgi alacaksanız hiç düşünmeden firmamızla görüşün.

yakacik-kartal-kombi-modelleri

Yakacık Kartal kombi servisini aradığınız an müşteri hizmetlerimiz sizinle konuşacak ve sorularınıza cevap verecek. Gecenin bir yarısı bile olsa kombiden ses geldiğinde arayın ve kullanmaya devam etmeyin. Kombilerden yüksek ve durmayan bir ses geldiğinde kullanmamak sağlığınız açısından önemlidir. Kaliteli, temiz, güvenli bir hizmet sağlayan firmamız sürekli çalışıyor.

Yakacık Kartal kombi servisi olarak daima müşteri odaklı hizmet vermekte, kesintisiz ve aralıksız şekilde kombi tanıtımı yapmaktadır. Kombi tanıtımında yeni ergonomik modeller var. Bu modelleri görmek ve tanımak için firmamızla iletişim kurmanız yeterlidir. Hayat şartlarınızı en yükseğe çıkartmak için mutlaka evinizdeki bu araçların kullanımına önem verin.

Bizimle İrtibata girmek için;

Tel No: 0 (216) 567 03 30

E-Posta: bilgi@klimaservisiara.com

20 Eylül 2016
358 kez görüntülendi